مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

افراد عصبانی در معرض ریسک بالای زوال حافظه قرار دارند

0 1

عصبانیت و پرخاشگری می تواند اثرات مخرب و جبران ناپذیری را در طول زمان بر ذهن به جای بگذارد. زوال حافظه و یا آلزایمر که انواع مختلفی دارد به طور کلی به از یاد بردن اتفاقات چه در گذشته ی دور و چه در گذشته ی نزدیک نامیده می شود. دانشمندان با بررسی افراد در بازه ی زمانی بیست و پنج سال و کمتر که دچار پرخاشگری بودند به این نتایج دست پیدا کرده اند.

تفاوت دیدگاه و خلق و خو در هر فرد موجب می شود تا میزان این پرخاشگری کم و یا زیاد شود. همچنین با بررسی روابط عاطفی و میزان استرس نوع حافظه و توانایی فکری هر فرد دچار تغییر خواهد شد. این افراد بعد از پنجاه سال نیز مورد بررسی قرار گرفته اند

کلمات در پرخاشگری عهده دار مسائل زیاد هستند، در این تحقیقات از افراد در مواجه با مشکلات خواسته شد تا با کلمات میزان پرخاش خود را نشان دهند که در آخر موجب شد تا در یادگیری و حافظه تداخل ایجاد شود.

N82629827 71801890 300x253 - افراد عصبانی در معرض ریسک بالای زوال حافظه قرار دارند

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
در بخدانید بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.