مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

برترین فیلم‌های کالت کلاسیک که احتمالاً آن‌ها را ندیده‌اید

0 0

ژانری در سینما وجود دارد که کالت کلاسیک شناخته می شود. این فیلم ها در زمان اکران کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و به قولی در گیشه به خوبی فروخته نشده اند اما از لحاظ ساختاری فیلمی درست و خوش ساخت هستند.

فیلم کالت یا کالت کلاسیک به فیلمی اطلاق می‌شود که دنباله‌رو‌هایی خاص دارد و گروه خاصی از مخاطبان شیفته آن شده‌اند بدون آن که عامه مخاطبان از آن استقبال کنند. این فیلم‌ها به خاطر گروه طرفداران وفادار و بافت و ساختار متفاوت خود شناخته می‌شوند که اغلب در باکس آفیس با شکست مواجه شده، اما چند سال بعد نبوغ و زیبایی‌های آن‌ها عیان می‌شود.

فیلم‌های بسیاری هستند که توسط منتقدان نادیده گرفته شده یا نقد‌های منفی دریافت می‌کنند و عامه مخاطبان از آن استقبال چندانی به عمل نمی‌آورند. به خاطر بافت خاصشان، اما برخی از این فیلم‌ها مورد توجه بخشی از جامعه مخاطب قرار می‌گیرند و بدین ترتیب به آن‌ها فیلم کالت گفته می‌شود. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین فیلم‌های کالت کلاسیک که به احتمال فراوان ندیده اید آشنا کنیم

2077128 947 300x203 - برترین فیلم‌های کالت کلاسیک که احتمالاً آن‌ها را ندیده‌اید

۱۰- جمعه خوب طولانی (۱۹۸۰)

۹- جابرواکی (۱۹۷۷)

۸- زندگی کولی وار (۱۹۹۲)

۷- چیز‌ها تغییر می‌کنند (۱۹۸۸)

۶- تصاویر (۱۹۷۲)

۵- مرز‌های کنترل (۲۰۰۹)

۴- سرسخت (۱۹۹۲)

۳- آخرین فیلم (۱۹۷۱)

۲- کریستین (۱۹۸۳)

۱- تسخیر (۱۹۸۱)

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
در بخدانید بخوانید!