شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

بلیچینگ وایت اسمایل

بلیچینگ وایت اسمایل

اگر دندان های شما دچار مشکلاتی مانند تیرگی یا تغییر رنگ به زرد شده است، می توانید از بلیچینگ وایت اسمایل برای سفید کردن دندان های خود استفاده کنید.

بلیچینگ وایت اسمایل یکی از معروف ترین و معتبرترین بلیچینگ های دندان می باشد که طرفداران بسیاری زیادی در ایران دارد.

بلیچینگ وایت اسمایل تیرگی و زردی هایی که با گذشت زمان و براثر مواد رنگدانه دار مانند قهوه، نوشابه، چای، توت فرنگی و حتی گوجه فرنگی ایجاد می شوند را ازبین می برد.

با بالارفتن سن و رژیم غذایی نامناسب، عادت های روزانه مانند سیگارکشیدن و خوردن ادویه های رنگی همگی باعث تغییر رنگ دندان ها می شود.

بلیچینگ وایت اسمال

روش های بلیچینگ دندان

  • بلیچینگ در مطب دندان پزشک
  • بلیچینگ در منزل

بلیچینک در مطب دندان پزشک

برای سفید کردن دندان در مطب دندانپزشک دو روش وجود دارد، بلیچینگ با لیزر، بلیچینگ بدون لیزر که دارای تفاوت چندانی هم نمی باشند.

در روش بلیچینگ با لیزر اشعه یو وی موجب فعال شدن مواد سفید کننده دندان و سریع تر عمل کردن آن می شود.

در روش بلیچینگ بدون لیزر نیز از مواد بخصوصی از لثه ها محافظت می شود، پس از آن مواد سفید کننده با غلظت بالایی برروی دندان ها قرار می گیرند، مواد سفید کننده در این روش به صورت شیمیایی فعال می شود.

همان طور که گفتیم فرق چندانی بین این دو روش وجود ندارد بعضی از مواد با گرما بعضی با نور فعال می شوند.

بلیچینگ دندان در منزل

در این روش شما می توانید از بلیچینگ وایت اسمایل استفاده کنید به این صورت که هفته ای یک بار آن را باید در دهان خود قرار داده و پس از پنج تا بیست دقیقه آن را بردارید.

پس از برداشتن بلیچینگ وایت اسمایل باید دندان های خود را به خوبی بشوید، با استفاده از این بلیچینگ می توانید سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید.

بلیچینگ وایت اسمایل یکی از محبوب ترین بلیچینگ ها در ایران است که بیشترین استفاده را دارد، امیدواریم شماهم با استفاده از این محصول پرطرفدار به نتیجه دلخواه خود برسید.

برای تهیه بلیچینگ وایت اسمایل از فروش بلیچینگ دنسیس برروی لینک کلیک نمایید.

بیشتر بخوانید: نصب لمینت دندان

انصراف از نظر