مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

بیماری‌ هایی روانی که با توانایی‌های ذهنی همراه‌اند

0 1

فشار روحی، استرس، از دست دادن عزیزان و .. همگی می تواند در روح و روان فرد مشکلاتی را ایجاد کند. بیمارهای روحی و روانی که مشکلات زیادی را در بدن انسان و باورهای او ایجاد می کند بسیار سخت و در طولانی مدت درمان می شوند و تشخیص آن ها نیز امری آسان نخواد بود.

علائم شبیه به هم تعداد زیادی از بیماری‌های روانی باعث شده تا حتی دقیق‌ترین روان‌پزشکان نیز گاهی در تشخیص بیماری دچار مشکل شوند. مشکلات بیماری‌های روانی برای بیمار و پزشک را که کنار بگذاریم، با حالاتی از شرایط بیمار مواجه می‌شویم که به یک توانایی ذهنی فوق‌العاده در شخص منجر می‌شود.

درست مثل شخصی که بینایی خود را ازدست‌داده و حواس دیگر وی مانند شنوایی، تقویت‌شده است، یک بیماری روانی خاص می‌تواند یک توانایی متفاوت را برای بیمار به‌وجود بیاورد. در مطلب پیش رو چندین اختلال شایع در بین افراد را آورده ایم که می توانید با آن ها آشنا شوید.

اختلال تجزیه هویت و مقابله با درد و ناراحتی

اختلال وسواس فکری-عملی و حافظه قدرتمند

اختلال کم‌توجهی-بیش‌فعالی و خلاقیت

اختلال دوقطبی و احساس همدردی

روان‌پریشی و ریاضیات

 

data-rating="0" data-rater-starsize="24" data-rater-readonly="false" data-rater-nonce="c9eef6e301" data-issingular="true">
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
در بخدانید بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.