مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

نظرسنجی + شارژ رایگان؛ بخدانید را ارزیابی کنید، جایزه بگیرید

0

۱۹ اسفند ۱۳۹۵ بود که مجله سرگرمی بخدانید فعالیت خود را با این نام آغاز کرد و فردا (۱۹ اسفند)، این سایت ۳ ساله می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم مروری بر اهدافمان در ۳ سالگی سایت داشته باشم و درآخر نظرسنجی ای را با شما مطرح کنیم که همه شرکت‌کنندگان برنده آن خواهند بود!

بخدانیدِ خوب!

سال گذشته پیشرفت زیادی کردیم و با اینکه هدفمان کسب درآمد نبود، توانستیم هزینه‌های میزبانی، تبلیغات و… سایت را از تبلیغات تامین کنیم. به یاد می‌آوریم روز هایی را که لطیفه هایی با ترجمه اختصاصی در سایت قرار می‌دادیم تا روز هایی که می‌توانستید آخرین آهنگ ها و نرم‌افزار هارا از بخدانید دریافت کنید. شما چه چیزی از بخدانید به یاد دارید؟

امسال با هدفی نو آمده ایم؛ آمده ایم تا صدای شمارا به گوش دیگران برسانیم! امسال قصد راه اندازه شبکه اجتماعی ای به نام «نویسه من» را داریم که تمامی کاربران امکان به اشتراک گذاری داستان، شعر، دلنوشته، انشا و… خود در این سایت خواهند داشت.

تنها دلگرمی ما نظرات شماست؛ لطفا ما را از آن دریغ نکنید!

2 987x1024 - نظرسنجی + شارژ رایگان؛ بخدانید را ارزیابی کنید، جایزه بگیرید
لوگوی جدید

نظر شما درباره لوگوی جدید و قدیمی سایت ما چیست؟

logo - نظرسنجی + شارژ رایگان؛ بخدانید را ارزیابی کنید، جایزه بگیرید
لوگوی قدیمی

 

حالا نظر شما درباره این وبگاه چیست؟ لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا برنده کد تخفیف فروشگاه آنلاین بگ استایل و شارژ رایگان تلفن همراه شوید.

 

[contact-form-7 id=”2696″ title=”rate”]

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
در بخدانید بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.