مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

بازی کنید، گلکسی نوت ۹ ببرید!؛ مروری بر مسابقه جدید زومیت و سامسونگ

0

چند روز پیش بود که زومیت به همراهی سامسونگ، مسابقه ای را با عنوان «گنج سامسونگ» در سایت خود قرار داد. در این مسابقه به سه نفر ۳ گوشی پرچمدار سری گلکسی هدیه می شود. اولین گوشی به اولین نفری که گنج را پیدا کند، بدون قرعه کشی هدیه داده شده و ۲ گوشی دیگر هم در قرعه کشی، به دو نفر که گنج را پیدا کرده باشند، هدیه می شود.

این مسابقه ۹ مرحله دارد، در هر مرحله باید محلی را به عنوان حدس خود برای یافتن گنج در نقشه، وارد نمایید. پس از هر انتخاب، فاصله گنج از نقطه انتخابی شما، طبق واحد «زومیمتر» اعلام می گردد. البته با هر بار حدس زدن، از امتیاز شما کسر می شود. برای به دست آوردن امتیاز هم سه راه دارید، ۱- دعوت از دوستان با لینک اختصاصی ۲- مطالعه مطلبی درباره سامسونگ نوت ۹ و ۳- سر زدن به بازی در هر ۲۴ ساعت

برای شرکت در مسابقه کافی است اینجا کلیک کرده و در بازی ثبت نام کنید. البته میتوانید با کلیک بر اینجا، قوانین مسابقه را نیز در سایت زومیت مطالعه کنید.

فراموش نکنید برای شرکت و برنده شدن در این مسابقه تنها ۲۰ روز فرصت دارید. (از ۲۰ آبان ۹۷)

به این مطلب رای دهید
 

android 873x1024 - بازی کنید، گلکسی نوت 9 ببرید!؛ مروری بر مسابقه جدید زومیت و سامسونگبخدانید رو تو جیبت داشته باش! برای دریافت اپلیکیشن اندرویدی بخدانید اینجا کلیک کنید

منبع بخدانید
در بخدانید بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.