شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

دوربین درون دهانی Cammy

دوربین درون دهانی Cammy دوربین درون دهانی Cammy محصول کشور تایوان است که تحت لیسانس امریکا تولید می شود. وزن هندپیس آن 92 گرم و اندازه آن mm 182*24*20 است. تغذیه و توان آن ( USB ( +5V می باشد. تنظیم نور را به صورت اتوماتیک انجام می دهند و برای
0 تومان
+ -

دوربین درون دهانی Cammy

دوربین درون دهانی Cammy محصول کشور تایوان است که تحت لیسانس امریکا تولید می شود. وزن هندپیس آن 92 گرم و اندازه آن mm 182*24*20 است. تغذیه و توان آن ( USB ( +5V می باشد. تنظیم نور را به صورت اتوماتیک انجام می دهند و برای منبع نور از 4 عدد LED سفید رنگ استفاده می کند. صفحه کلید این دوربین ها لمسی و بدنه آنها آلومینیومی است.

رزولوشن آن 480 * 640 ( 0.3 مگا پیکسل ) می باشد. لنز دوربین “1.4 CMOS است. سیستم عامل مورد نیاز این دوربین ها Windos xp 7 ، 8 ، 10 است. طول کابل دستگاه به 2.6 متر می رسد.

دوربین داخل دهانی Dentamerica مدل Cammy دارای سیستم خروجی تصویر NTSC / PAL و پورت های خروجی USB می باشد. از دیگر ویژگی های این دوربین نرم افزار ویرایش تصاویر با قابلیت مدیریت فایل ها و بیماران ، بزرگ نمایی و اصلاح کیفیت، 3 بعدی سازی ، قابلیت بزرگنمایی 3 برابر و قابلیت فریز تصویر آن است و دارای استانداردهای FDA آمریکا ، CE اروپا و ISO است.

دوربین درون دهانی

دوربین درون دهانی Cammy از تجهیزات عمومی و نوعی دوربین کوچک دستی است که تصاویری از دندان ها با بزرگ نمایی بالا و کیفیت زیاد ارائه می دهد که این تصاویر بر روی صفحه نمایشگر قابلمشاهده و ارزیابی است. هچنین موجب می شود که از مناطقی که در شرایط عادی تهیه تصویر ازآن مشکل است، تصویری مناسب تهیه شود.

این دوربین های دارای یک قسمت پلاستیکی یکبار مصرف هستند که برای هر بیماری تعویض می گردد و بنابراین امکان انتقال بیماری به وجود نمی آیدو محیطی پاک و استریل را ایجاد می کند. رسوبات و جرمها، پوسیدگی دندان، ساییدگی دندان وشکستگی یا خالی شدن پر کردگی دندان با استفاده از این دوربین ها قابل مشاهده است.

این تصاویر را می توان برای مراجعات بعدی بیمار ذخیره نمایید. تصاویر ایجاد شده قابلیت چاپ شدن نیز دارند. این کار سبب می شود همکاری بیمار با پزشک افزایش یابد و صحبت درمورد روش های درمانی با بیمار راحت تر انجام میگیرد. ضمن اینکه بزرگ نمایی تصاویر با تصاویر با کیفیتی همراه می باشند.

مشخصات محصول
نام ویژگی مقدار ویژگی
شرکت مروابن