مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

راه های فوق العاده برای روشن کردن پوست صورت

0 0

روشن کردن پوست صورت یکی از موضوعاتی است که این روز ها برای خانم های ایرانی اهمیت بالایی دارد و ممکن است از کرم های گران قیمتی برای این کار استفاده کنند .
اما در این متن خواهیم پرداخت که روش های خانگی میتوانند معجزه ای برای پوست صورت شما باشند و بهتر است از انها غافل نباشبد.roshn krdne post 1 600x430 - راه های فوق العاده برای روشن کردن پوست صورت

روش های خانگی برای روشن کردن پوست صورت چیست ؟

۱٫پوست پرتقال : شاید این مورد را بسیاری از خانم ها ندانند و از خواص انها اطلاعاتی نداشته باشند اما پوست پرتقال یکی از روش های فوق العاده برای روشن کردن پوست صوت شما است به این حالت که پوست پرتقال را پودر کنید و سپس با شیر مخلوط کنید و در نهایت این میکس را به صورت خود بمالید .
۲٫ماسک توت فرنگی : نصف فنجان توت فرنگی را خورد کنید و پس از ان یک قاشق ماست را به ان اضافه کنید و روی صورت بمالید و اجازه دهید که به مدت ۲۰ دقیقه بماند .
جوش شیرین : جوش شیرین یکی از موارد پر طرفدار است که بسیاری از خانم از این ترکیب برای روشن کردن پوست خود استفاده کردند که یکی از معجزه ها برای روشن کردن پوست میباشد .

البته راه هایی نظر میکرودرم هم وجود دارد که میتواند به روشن شدن و شاداب شدن پوس شما کمک کند که قبلا با عنوان میکرودرم چیست راجع به این موضوع صحبت کرده اییم.

roshan kardne post 3 - راه های فوق العاده برای روشن کردن پوست صورت

 

چه عواملی سبب عدم روشن کردن پوست صورت میشوند ؟

۱٫قاعدگی و پریودی در زنان : پریودی یکی از عواملی است که پوست شما را ممکن است از شادابی دور کند و سبب شود تا پوستتان در این دوره کمی تیره تر نشان داده شود که شما میتوانید با ان روش های خانگی از این مورد جلوگیری کنید.
۲٫کبدی چرب : اگر با استفاده از روش های خانگی بیان شده و همچنین کرم هایی که پزشکان برایتان تجویز میکنند پوست صورتتان به روشن تر شدن تمایلی نداشت سعی کنید تا ازمایش کبد را حتما انجام دهید .
۳٫ استرس : همانطور که میدانید استرس برای تمامی عملکرد های بدن شما اهمیت دارد و اگر شما استرسی داشته باشید ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود اورد که برای همین موضوع بهتر است در تمامی موارد و در اولین مرحله ارامش خود را حفظ کنید .

roshn krdne post 4 750x430 - راه های فوق العاده برای روشن کردن پوست صورت

استفاده از لایه برداری ها برای روشن کردن پوست صورت

یکی از مهم ترین مواردی که میتواند به شما در روشن شدن پوست صورتتان کمک کند استفاده از لایه برداری ها است .
اما در انتخاب لایه برداری های خود دقت داشته باشید و سعی کنید که این موضوع زیر نظر پزشکتان باشد چون بسیاری از لایه برداری ها ممکن است نتیجه ی عکس برای پوست شما داشته باشد .

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]