مجله سرگرمی بخدانید
مجله سرگرمی بخدانید در سال 1393 با این نام که ترکیبی از «بخندید»، «بخوانید» و «بدانید» است شروع به کار کرد. اکنون شما می‌توانید مطالب سرگرمی، دانتستنی، اخبار تکنولوژی، رسانه و موسیقی، بیوگرافی و.. را در این مجله رایگان مشاهده کنید.

انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

تصویر شاخص برگرفته از دیجیاتو
0

تقریبا همه ما از سیمکارت های اعتباری یا دائمی استفاده میکنیم. استفاده از این سیمکارت ها که برای برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک و اتصال به اینترنت الزامیست، رایگان نبوده و نیاز به اعتبار دارد.

بیشتر مردم ایران، از سیمکارت های اپراتور های همراه اول، ایرانسل، رایتل استفاده میکنند. البته اپراتور های دیگری نیز مانند تالیا، شاتل موبایل، آپتل، آذر تل و.. وجود دارند که با توجه به عدم عمومیت آنها، روش خرید شارژ یا پرداخت قبوض آنها را هم در این مقاله بررسی خواهیم کرد. 

شما میتوانید تمام اپراتور های ذکر شده را با تمام روش ها شارژ نمایید یا پس از مشاهده مقدار قابل پرداخت قبض خود ، آنها را پرداخت نمایید. البته بجز آپتل که تنها قابلیت پرداخت از آپ یا ۷۳۳ را دارد و شاتل موبایل که تنها از سایت آن میتوانید پرداخت ها را انجام دهید.

۱- کد های USSD

upi on ussd stock image - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

شما برای تراکنش هایی که قصد پرداخت آنها را با تلفن همراه خود دارید، میتوانید از این کد ها استفاده کنید. این کد ها نیازی به نصب اپلیکیشنی نداشته و تقریبا روی همه تلفن های همراه (حتی دستگاه های غیر هوشمند) قابل استفاده اند.

کافیست در بخش تماس تلفت همراه خود، کد هایی را مانند *۷۳۳# (ستاره ۷۳۳ مربع) ، *۷۲۴# (ستاره ۷۲۴ مربع)، *۷۸۰# (ستاره ۷۸۰ مربع) و.. را شماره گیری کرده و با آنها تماس برقرار نمایید و به راحتی با این روش امن شارژ و قبوض خود را پرداخت کنید، اینترنت و… بخرید و علاوه بر آن با کسب امتیاز، در قرعه کشی های آنها شرکت کرده و بدون قرعه کشی نیز شارژ ببرید.

۲- اپلیکیشن ها

55253 - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

شما میتوانید با نصب اپلیکیشن هایی روی دستگاه هوشمند خود (اندروید و ios) پرداخت ها را سریعتر و ایمن تر انجام دهید. این پرداخت ها را میتوانید با اپلیکیشن هایی مانند آپ (آسان پرداخت ۷۳۳)، هفـ هشتاد (۷۸۰)، ایوا، بامیـ شارژ، ۷۲۴ و.. یا اپلیکیشن های اپراتور خود مانند ایرانسل من، همراه من و رایتل من انجام دهید. 

همچنین علاوه برپرداختی سریع و ایمن، می توانید در قرعه کشی های این نرم افزار ها و دریافت شارژ رایگان و.. شرکت کنید.

۳- همین صفحه!

bekhdanid charge 1024x500 - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

در سمت چپ این صفحه گزینه آبی رنگ “موبایلتو شارژ کن” را مشاهده میکنید. شما میتوانید با کلیک روی آن، به آسانی با وارد کردن شماره موبایل خود و انتخاب مبلغ، برای سیمکارت های ایرانسل ، همراه اول و رایتل خود شارژ مستقیم یا کد آن را خریداری نمایید.

(به دلیل مشکلات برای کاربران این امکان غیر فعال گردیده؛ بجای آن میتوانید از بامیـ شارژ، شارژ تهیه فرمایید)

۴- وبسایت اپراتور و دیگر سایت های پرداخت

images?q=tbn:ANd9GcSwE9q KDVgkVYUNNkxi7sBONsMVxrqvQksCihlQX2XHlT QrkJ - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

شما میتوانید در وبسایت اپراتور خود یا دیگر سایت های معتبر پرداخت مانند وبسایت تجارت الکترونیک پارسیان، بامیـ شارژ ، سیستم پرداخت اینترنتی بانک پارسیان، شرکت کارت اعتباری ایران کیش  و… پرداخت های خود را انجام دهید.

۵- خرید شارژ فیزیکی

Atm cash rupee 720 770x433 770x433 - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روش

دستگاه های ATM و پوز فروشگاه ها هم قابلیت فروش شارژ و پرداخت قبوض را ارائه می دهند. همچنین تقریبا تمام سوپرمارکت ها و فروشگاه ها کارت شارژ های فیزیکی را ارائه می دهندکه این روش برای خرید شارژ به دلیل هدر رفتن کاغذ ، اتلاف وقت و انرژی و… توصیه نمی شود.

 

نرم افزار ها ، سایت ها و کد های USSD استفاده شده در این مطلب تنها به عنوان مثال بوده و بخدانید آنهارا تایید و یا رد نمی کند.

به این مطلب رای دهید
 

android 873x1024 - انواع روشهای شارژ سیمکارت اعتباری و دائمی همه اپراتور ها + سریعترین روشبخدانید رو تو جیبت داشته باش! برای دریافت اپلیکیشن اندرویدی بخدانید اینجا کلیک کنید

منبع بخدانید
در بخدانید بخوانید!

نظر بدهید

لطفا نظرات غیر اسپم و غیر تبلیغاتی خود را درباره مطلب به صورت فارسی یا فینگیلیش در فیلد زیر با ما به اشتراک بگذارید.