شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

فیلم و ابزار رادیوگرافی

314

Filters
داروی ظهور و ثبوت - مهر طیف یکی از بهترین مواد رادیو گرافی در دمای 20 تا 25 درجه سانتی گراد است و زمان لازم ظهور فیلم توسط این دارو حدود 35 ثانیه می باشد .
0 تومان
داروی ظهور و ثبوت جهان موجود یک محصول با غلظت بالا می باشد که برای استفاده لازم است به نسبت 1/4 با آب ولرم تنها مخلوط و رقیق گردد .  
0 تومان
سنسور RVG - واتک کلاسیک سنسور RVG - واتک کلاسیک سنسوری است که به هنگام تصویر برداری از دندان ها میزان تابش اشعه را تا اندازه ی 80 درصدی کاهش می دهد. استفاده از این سنسور زمان ظهور تصویر را 8 ثانیه کاهش می دهد و امکان مشاهده ی آن را روی مانیتور می د
0 تومان
فیلم رادیوگرافی -CARESTREAM با سایز 2 و با سرعت E و بسته 150 عددی موجود می باشد . این فیلم های رادیوگرافی کداک عضوی از CareStream Dental شده است البته لازم به ذکر است که تغییری در محصولات ایجاد نشده است .  
0 تومان
فیلم رادیوگرافی اسکای دنت با سرعت E دارای کیفیت بالایی می باشد و بواسطه کنتراست عالی خود، جزئیات تصویر را به وضوح ارائه می دهد.
0 تومان
نگاتوسکوپ دندانپزشکی مدل MD-ABS دارای ظرافت بوده و طراحی آن به گونه ای است که قابل نصب بر روی یونیت و پایه مغناطیسی می باشد .
0 تومان
نگاتوسکوپ دندانپزشکی مدل PLX دارای ظرافت بوده و طراحی آن به گونه ای است که قابل نصب بر روی یونیت و پایه مغناطیسی می باشد .
0 تومان
کیت فیلم هولدر Endo+ Autoclavable مناسب برای نگهداری فیلم رادیوگرافی و قابل استفاده برای اندو، پریو و ایمپلنت می باشد .  
0 تومان