شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

محصولات جراحی

880
Filters
اسپکلوم دلفینی سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم ها دارای دو نوع معمولی و دلفینی هستند. استفاده از اسپکلوم برای بیمار هیچ ضرری ندارد و وسیله ای برای معاینه میباشد.
436,100 تومان
اسپکلوم دلفینی سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) با استفاده از پیچی که روی اسپکلوم وجود دارد این وسیله باز میشود و بافت های بدن را کنار میزند تا معاینه انجام شود.
394,500 تومان
اسپکلوم سایز Medium - بکر(ظریف پلیمر) اسپکلوم وسیله ای برای معاینات واژینال بانوان است که کاملا استریل و یک بار مصرف هستند.
394,500 تومان
اسپکلوم سایز Small - بکر(ظریف پلیمر) این محصول از جنس پلاستیک نشکن ساخته شده است و احتمال شکستن آن هنگام معاینه در بدن بیمار صفر است
436,100 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۱۰ - موریس تیغ جراحی یا بیستوری (به زبان فرانسوی)به گونه ای سایز بندی شده است که از هر سایز از تیغ ها برای جراحی عضو یا اندام خاصی استفاده میشود. ازتیغ جراحی سایز 10 برای برش های سطحی پوست استفاده میشود
39,200 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۱۱ - موریس از تیغ جراحی سایز 11 معمولا برای برش های نسبتا عمیق در جراحی اندم های ظریف استفاده می شود.
75,000 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۱۲ - موریس در جراحی های گوش و حلق و بینی به دلیل ظرافت اندام جراحی ، بهتر است از تیغ سایز12استفاده شود
39,200 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۱۵ - موریس برند موریس یکی از بهترین تولید کننده های تیغ های جراحی از جنس استیل کربن و برنج میباشد .
75,000 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۲۰ - موریس از تیغ های جراحی عمدتا در عمل های جراحی و کالبد شکافی انواع موجودات استفاده میشود.  
39,200 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۲۲ - موریس تیغ جراحی سایز 22 از نظر ظرافت همانند تیغ سایز 10 ساخته شده است با این تفاوت که این تیغ ابعاد بزرگتری دارد
39,200 تومان
تیغ بیستوری (جراحی) سایز ۲۳ - موریس تیغ های جراحی از جنس استیل ضد زنگ و به صورت کاملا استریل و بهداشتی ساخته شده اند.
39,200 تومان
دستکش جراحی بدون پودر - QY دستکش جراحی بدون پودر - QY دارای پروتئین پایینی می باشد و از لاتکس طبیعی ساخته شده است. این محصول بدون پودر است و روی پوست دست دچار لغزش نمی شود. قابلیت کشسانی بالای آن باعث شده است در برابر پارگی و آسیب دیدگی مقاوم باشد
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۶٫۵ بدون پودر - Dr. Glove تمامی دستکش های جراحی لاتکس عرضه شده در این فروشگاه کاملا استریل و بهداشتی می باشند.
9,000 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۶٫۵ پودر دار - استارمد دستکش های جراحی تفاوت عمده با بقیه دستکش های لاتکس دارند که آن در استریل کامل آنها میباشد.  
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۷ بدون پودر - Dr. Glove دستکش های جراحی لاتکس به دلیل خاصیت کشسانی بالا مانع از تحرکات طبیعی پزشکان در جراحی نمیشوند.
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۷ پودر دار - medismart دستکش های جراحی لاتکس یکبار مصرف بوده و در بسته های 50 عددی به بازار صنعت پزشکی عرضه شده اند.
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۷ پودردار - Dr. Glove دستکش های لاتکس با الیاف طبیعی و مرغوب ساخته شده اند و دارای خاصیت کشسانی مطلوبی هستند.
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۷٫۵ بدون پودر - Dr. Glove این دستکش ها کاملا استریل میباشند و برای عمل جراحی که بسیار حساس است بسیار مناسب می باشد.
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۷٫۵ پودردار - Dr. Glove حس لامسه ی پزشکان هنگام جراحی و با استفاده از دستکش های جراحی لاتکس کاملا طبیعی کار میکند.
0 تومان
دستکش جراحی لاتکس سایز ۸ بدون پودر - Dr. Glove جنس لاتکس طبیعی این دستکش ها باعث شده است تا از ایجاد حساسیت بر روی دستان پزشکان جلوگیری شود
1,100 تومان