شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

نانو کامپوزیت

نانو کامپوزیت

پس از کامپوزیت های ماکروفیل، میکروفیل و هیبرید، نانو کامپوزیت ها به بازار آمدند تا تمامی مشکلات کامپوزیت های قبلی را برطرف کند.

کامپوزیت هایی که نام بردیم در حال حاضر هم در صنعت دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند اما هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند.

نانو کامپوزیت ها بهترین و مقاوم ترین نوع کامپوزیت می باشد که جدیدترین نوع کامپوزیت ها محسوب می شود و کاربرد زیادی دارد.

کامپوزیت های قبلی اکثرا مورد استفاده در دندان های جلویی بودند و برای دندان های عقب مناسب نبودند و به همین منظور نانو کامپوزیت ها ساخته شدند.

نانو کامپوزیت های برای تمامی دندان ها مناسب می باشد و می توان هم در دندان های جلو و هم در دندان های عقب از آن ها استفاده کرد.

دلایل استفاده از کامپوزیت ها

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که دندان هایی با مشکلات پوسیدگی، ترک خوردگی، به هم ریختگی دارید می توانید با استفاده از کامپوزیت ها این مشکل را برطرف کنید.

کامپوزیت ها کمک می کنند تا دندان های شما زیبا جلوه دهد و تمامی مشکلات آن را می پوشاند تا شما لبخندی زیبا داشته باشید.

همچنین از کامپوزیت ها می توان برای پوشاندن فاصله های زیاد دندان ها استفاده کرد و باعث می شود تا دندان های شما به صورت مرتب نشان داده شود.

در گذشته اگر دندان های عقبی شما دچار پوسیدگی می شد، باید آن را پر میکردید و یا آن را می کشیدید که این کار باعث می شد تا جای دندان شما خالی شود.

اما با وجود نانو کامپوزیت ها می توانید دندان های عقبی خود را که به دلیل شکستگی و یا پوسیدگی شکل بدی دارند، این مشکل را برطرف کنید.

در برخی از موارد از کامپوزیت ها برای زیبایی دندان ها استفاده می شود که این کار فقط جنبه ی زیبایی دارد و اکثر مردم برای زیباتر کردن لبخند خود از کامپوزیت ها استفاده می کنند.

نانو کامپوزیت

شرایط مراقبت از کامپوزیت ها

اگر از انواع کامپوزیت ها به خصوص نانو کامپوزیت ها استفاده می کنید باید حتما مسائل بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید تا کامپوزیت شما دچار خرابی یا پوسیدگی نشود.

اگر به طور صحیح از کامپوزیت ها استفاده کنید و به مسائل بهداشتی اهمیت دهید می توانید تا سال های بسیاری از کامپوزیت ها استفاده کنید.

برای سلامت نانو کامپوزیت ها حتما از مسواک های نرم استفاده کنید تا به کامپوزیت آسیبی وارد نشود و حتما از نخ دندان و دهان شویه ها استفاده نمایید.

پس از نصب کامپوزیت ها چند روز طول می کشد تا در دندان های شما جا بیوفتد و برای سلامت بیشتر کامپوزیت ها رژیم غذایی خود را کنترل نمایید.

برای نصب کامپوزیت حتما به یک دندانپزشک متخصص مراجعه نمایید و همچنین برای خرید آن از یک دندانپزشک مشاوره بگیرید تا بهترین آن را به شما معرفی کند.

خرید نانو کامپوزیت

جهت خرید نانو کامپوزیت و یا هر نوع کامپوزیت دیگری که مد نظر دارید، بهتر است که قبل از آن اطلاعاتی را در مورد کامپوزیت ها کسب کنید تا در موقع خرید به مشکل برنخورید.

کامپوزیت ها انواع و مارک های بسیاری دارد و هر کدام مخصوص کاری ساخته شده اند و شما باید حتما در این زمینه اطلاعات داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات برای خرید انواع کامپوزیت ها می توانید به سایت فروش محصولات دندانپزشکی دنسیس مراجعه کرده و از مطالب آن بازدید نمایید.

همچنین می توانید پس از کسب اطلاعات در مورد کامپوزیت ها، از طریق همین سایت اقدام به خرید کامپوزیت نمایید تا این کار در کمترین زمان برای شما انجام شود.

سایت فروشگاه دنسیس در زمینه فروشگاه دندانپزشکی و همچنین فروش کامپوزیت دندان و فروش بلیچینگ فعالیت می کند و شما می توانید برای خرید محصولات به این سایت مراجعه نمایید.

جهت سفارش محصولات و اطلاعات بیشتر می توانید با کارنشاسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بیشتر بخوانید: فروش بلیچینگ وایت اسمایل
انصراف از نظر