شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

کنترل کننده عفونت

875
Filters
اسپری الکل ۱۲۰ میلی‌لیتر - Pankhol قبل از تزریق هرنوع دارویی به بدن بیمار از اسپری الکل برای ضد عفونی کردن سطحی پوست استفاده میشود.
0 تومان
اسپری الکل ۲۵۰ میلی‌لیتر - Pankohl استفاده از اسپری الکل برای عموم در هر مکان و زمانی برای ضد عفونی کردن بسار راحت میباشد.
0 تومان
الکل اتانول ۴۵۰ میلی‌لیتر - ساخت ایران الکل اتانول استفاده ی زیادی در مصارف خانگی ، مصارف پزشکی و مصارف صنعتی دارد.
10,500 تومان
بتادین ۱ لیتری - دارو درمان سلفچگان بتادین محلولی ترکیبی حاوی آنتی بیوتیک است که از رشد باکتری ها بر روی زخم های پوستی پیشگیری میکند.
31,136 تومان
بتادین ۱ لیتری - دارو گسترهجرت استفاده از بتادین ها بر روی زخم های ناشی از سوختگی بسیار مضر میباشد و توصیه نمیشود.
27,665 تومان
بتادین ۲۵۰ میلی‌لیتر - دارو گسترهجرت بتادین ها درای آنتی بیوتیک میباشند و از رد باکتری ها در محل زخم و محل جراحی بدن میتوانند پیشگیری کنند.برای جلوگیری از عفونت سطحی پوست به طور موقت میتوان از محلول بتادین روی زخم استفاده کرد. همچنین از این محلول ض
0 تومان
بتادین ۴ لیتری - دارو درمان سلفچگان استفاده ی همگانی از بتادین ها باعث شده است که بتادین ها را در بطری های کوچک و بزرگ برای مصارف خانگی و بیمارستانی به بازار عرضه کنند.
88,850 تومان
بتادین ۴ لیتری - دارو گسترهجرت استفاده از بتادین در حفره های زخم به هیچ وجه توصیه نمیشود زیرا دارای ید میباشد و برای ترمیم کننده زخم بسیار خطرناک و کشنده است.
86,700 تومان
بتادین ۶۰ میلی‌لیتر - دارو درمان سلفچگان استفاده از بتادین روی زخم های بعد از جراحی و حتی قبل از جراحی تمری اجتناب ناپذیر است.
2,653 تومان
بتادین ۶۰ میلی‌لیتر - دارو گسترهجرت بتادین ماده ی ضد عفونی کننده ای است که جراحات را قبل از پانسمان با آن شستشو میدهند.
0 تومان
بتادین اسکراب ۱ لیتری - دارو درمان سلفچگان بتادین ها دارای دو نوع هستند که با رنگ های سبز و قهوه ای تفکیک میشوند.
40,320 تومان
بتادین اسکراب ۱ لیتری - دارو گسترهجرت ازبتادین فقط برای زخم های پوستی سطحی استفاده میشود و استفاده از آنها برای زخم های عمیق توصیه نمیشود
29,950 تومان
پد الکلی - Verkan پد الکلی الیافی آغشته به الکل هستند که به صورت آماده تهیه بسته بندی شده اندو برای ضد عفونی به کار میروند.
0 تومان
پد الکلی - نیوساد از پد های الکلی برای ضد عفونی کردن و پاک کردن مخل زخم قبل از پانسمان استفاده میشود.
12,350 تومان
سرم سدیم کلراید 9% - سالین واش سرم سدیم کلراید 9% - سالین واش سرم غیر قابل تزریق میباشد و فقط برای شستشو حفره های بد، بافت ها یا زخم ها و ... استفاده میشود. در جراحی در مسير راه و لوله ‎‌هاي درناژ نیز استفاده می شود. در صورت مصرف اين محلول براي شست
18,000 تومان
سیفتی باکس ۱۲ لیتری - ساخت ایران سیفتی باکس وسیله ای برای دفع تجهیزات پزشکی آلوده در مراکز درمانی و بیمارستان ها میباشد.
14,900 تومان
سیفتی باکس ۲ لیتری - ساخت ایران سیفتی باکس ها از جنس پلاستیک فشرده و سختی ساخته شده که امکان خروج مواد عفونی از آنها وجود ندارد.
9,200 تومان
سیفتی باکس ۵ لیتری - ساخت ایران سیفتی باکس ها در اندازه های متفاوت و به نسبت استفاده در مراکز درمانی،درمانگاه هاوبیمارستان هابه بازار عرضه شده اند.
11,600 تومان
سیفتی باکس ۷ لیتری - ساخت ایران سرنگ،تیغ بیستوری،سر سوزن و هر وسیله ی نوک تیزی که در صنعت پزشکی استفاده میشود باید توطی سیفتی باکس ها سریعا دفع شود.
13,800 تومان
محلول ضد عفونی کننده دست - مروابن محلول های با پایه الکلی همیشه برای ضد عفونی سطوح و بدن استفاده می شدند . معمولا به دلیلی وجود الکل با درصد بالا در این محلول ها پوست بدن انسان دچار آسیب و خشکی می شود. محلول ضد عفونی کننده دست با پایه الکل 70% و به
60,000 تومان