شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

Maquira

maquira در سال 2003 توسط آقای آنتونیو لم جونیور تأسیس شد. امروزه از رزین کامپوزیت ، سیمان ، حلال گرفته تا قوس تزریق شده و جمع کننده تولید می کند. در سال 2018 ماکروا در کارخانه تولید خود با سرمایه گذاری های سنگین و تمرکز زیادی بر پیشرفت مداوم ، انقلابی را متحمل شد ، امروز ماکروا دارای کارخانه 12،000 متر مربع و 7200 متر مربع از منطقه ساخته شده است ، که در آن بیش از 350 محصول تولید می کند. با داشتن یکی از فنی ترین کارخانه های این شعبه در آمریکای لاتین. با حضور در بیش از 41 کشور ، همچنان به شرکای خود اعتقاد دارد و به دنبال فرصتهای جدید و تقویت شعار "توهم هیچ چیز غیرممکن نیست" ، و ماکروا را به عنوان یک شرکت در بازار بین المللی دندانپزشکی نیز به رسمیت می شناسد.

Filters
آمالگام کریر Amalgam Holder مناسب برای انتقال آمالگام به کویتی ایجاد شده است.
0 تومان
باندینگ ۲٫۱ ماکویرا سایلن پرسلن به دلیل داشتن مولکول های با عملکرد دوگانه، باعث ارتقا و افزایش قدرت باند شیمیایی مابین مواد آلی و مواد غیرآلی به میزان ۳۰% می شود. از این رو از آن به عنوان یک ماده باندینگ در زیر کارهای ترمیم استفاده می گردد. کاربردها
0 تومان
پرسلن اچ (ژل هیدروفلوریک اسید 10%) - Maquira ویژگی ها – مناسب برای اچینگ سطح روکش های سرامیکی و پرسلنی – سیالیت ایده آل و عدم ریزش آن در حین استفاده – قرمز رنگ زمانبندی: مدت زمان لازم برای پرسلن های فلدسپاتی: ۱ الی ۲ دقیقه مدت زمان لازم برای گلاس س
0 تومان
پرسلن اچ (ژل هیدروفلوریک اسید ۵%) ویژگی ها – مناسب برای اچینگ سطح روکش های سرامیکی و پرسلنی – سیالیت ایده آل و عدم ریزش آن در حین استفاده – نارنجی رنگ زمانبندی: مدت زمان لازم برای گلاس سرامیک ها با بیس لیتیوم دی سیلیکات: ۲۰ ثانیه * این اچانت برای پ
0 تومان
38,000 تومان
تشخیص پلاک Visuplac آشکار کننده پلاک تشکیل شده برروی سطح دندان می باشد .
0 تومان
خمیر پالیش الماسه Diamond Universal
0 تومان
خمیر پروفیلاکسی Paste Shine مناسب برای پاک کردن و صیقل دادن دندان هامی باشد .
0 تومان
دایکال نوری - Maquira دایکال نوری - Maquira مناسب برای کف بندی و به عنوان لاینر در زیر لایه های ترمیمی به منظور عدم آسیب پالپ می باشد .
0 تومان
دهان بازکن دوطرفه Frontal Retractor Expandex قابل استفاده در درمان های مختلف از جمله: چسباندن براکت ها در ارتودنسی، پروفیلاکسی، تصویربرداری داخل دهانی، فلورایدتراپی و یا چسباندن ترمیم می باشد .
0 تومان
دهان بازکن منعطف Frontal Retractor Flex قابل استفاده در درمان های مختلف از جمله: چسباندن براکت ها در ارتودنسی، پروفیلاکسی، تصویربرداری داخل دهانی، فلورایدتراپی، چسباندن ترمیم و یا سفید نمودن دندان را دارد.
0 تومان
رت رکتور ماکوئیرا قابل استفاده در درمان های مختلف از جمله: چسباندن براکت ها در ارتودنسی، پروفیلاکسی، تصویربرداری داخل دهانی، فلورایدتراپی و یا چسباندن ترمیم است.
16,000 تومان